Середнэ арифметичне трьох чисел доривнюэ 3,5. друге число на 0,5 меньше вид першого ы в два рази менше вид третього. знайдить кожне з цих чисел

+3
Ответы (1)
  1. 27 марта, 04:11
    0
    1 число - х+0,5

    2 число - х

    3 число - 2 х

    1) (х+0,5+х+2 х) : 3 = 3,5

    (4 х+0,5) : 3 = 3,5

    4 х+0,5 = 3,5*3

    4 х+0,5 = 10,5

    4 х = 10,5-0,5

    4 х = 10

    х = 10:4

    х = 2,5 - второе число

    2) 2,5+0,5 = 3 - первое число

    3) 2,5*2 = 5 - третье число

    (3+2,5+5) : 3 = 3,5