834024 + 7900 * 25 - (483 * 504) : 8 * 10

+2
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 09:39
    0
    1) 483*504=243432

    2) 7900*25=197500

    3) 243432:8=30429

    4) 30429*10=304290

    5) 834024+197500=1031524

    6) 1031524-304290=727234