92*29+92*71 17*65+3*65 102*32-102*31 52*74-50*74 45*19*2 4*120*25 вычислите удобным способом

+3
Ответы (1)
  1. 11 марта, 17:58
    0
    1. 92 х 29 + 92 х 71 = 2668 + 6532 = 9 200

    2. 17 х 65 + 3 х 65 = 1105 + 195 = 1 300

    3. 102 х 32 - 102 х 31 = 3264 - 3162 = 102

    4. 52 х 74 - 50 х 74 = 3848 - 3700 = 148

    5. 45 х 19 х 2 = 855 х 2 = 1 710

    6.4 х 120 х 25 = 480 х 25 = 12 000