399091/497-2800 * (76200-75814) / 1930

+3
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 07:56
    0
    399091/497-2800 * (76200-75814) / 1930=

    1) 76200-75814=386

    2) 2800*386=1080800

    3) 1080800/1930=560

    4) 399091/497=803

    5) 803-560=243