2103*84-89364+5264+22220000

+2
Ответы (2)
  1. 12 мая, 16:55
    0
    2103*84-89364+5264+22220000=22312552

    Ответ: 22312552
  2. 12 мая, 19:50
    0
    1) 2103*84=176652

    2) 176652-89364=87288

    3) 87288+5264=92552

    4) 92552+22220000=22312552