1,78x+0,84=1,34-0,72x

+1
Ответы (1)
  1. 8 марта, 23:31
    0
    1,78x+0,84=1,34-0,72x 1,78 х+0,72 х=1,34-0,84 2,5 х=0,5 х=0,5/2,5=0,2