201 - (140,7:13,4+1,6) * 28

+4
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 15:55
    0
    -137.8 Примеры

    1.140.7:13.4=10.5

    2.10.5+1.6=12.1

    3.12.1*28=338.8

    4.201-338.8=-137.8