Сколко процентов составляет 9 от 30,12 от80,15 от75,4,8 от3,2,16, от5

+1
Ответы (2)
  1. 3 октября, 18:32
    0
    9/30*100=30%

    12/80*100=15%

    15/75*100=20%

    4,8/3,2*100=150%

    16/5*100=320%
  2. 3 октября, 19:19
    0
    9/30.12=29%

    9/80.15=11%

    9/75.4=12%

    8/3.2=250%

    8/16=50%