Найдите 1) 0,5 от7 кг. 2) 0,7 от3 т.,3) 0,3 от8,1 м. 4) 0,8 от5,75 кг. 5) 0,6 от31 дм. 6) 0,2 от450 г.

+2
Ответы (1)
  1. 4 января, 12:23
    0
    1) 0.5*7 кг=3.5 кг

    2) 0.7*3 т=2.1 т

    3) 0.3*8.1 м=0.243 м

    4) 0.8*5.75 кг=4.6 кг

    5) 0.6*31 дм=18.6 дм

    6) 0.2*450 г=90 г