264037+516600:900-17080=

+5
Ответы (1)
  1. 24 мая, 18:59
    0
    264037+516600:900-17080=500 094

    1) 516 600/900=574

    2) 516 600+574=517 174

    3) 517 174 - 17 080=500 094