Туристи першого дня пройшли 5/12 а другого дня 1/3 усього маршрути пысля чого ъм залишилось пройти ще 21 км. якою була довжина усього маршруту?

+5
Ответы (1)
  1. 2 августа, 01:28
    0
    1) 5/12+1/3=5/12+4/12=9/12=3/4 (часть) - прошли за 2 дня

    2) 1 - 3/4=1/4 (часть) - осталось, что равно 21 км

    3) 21 * 3 : 1=63 (км) - длина маршкрута