Туристи на байдарках першого дня пройшли 25%, другого дня 35% усього шляху, а третього решту 20 км. Яка довжина всього шляху?

+1
Ответы (1)
  1. 23 июня, 19:48
    0
    25%+35%=60%

    100%-60%=40%

    40%=0.4

    20*0.4=8

    8*25+8*35=380 км

    380+20=400 км