24750:15+36007*18

32000:4*7-48093:123

(2268:42+7140:34) : 2

+3
Ответы (2)
  1. 25 марта, 06:22
    0
    24750:15=1650

    36007*18=648126

    648126+1650=649776

    32000:4=8000

    7*8000=56000

    48093:123=391

    56000-391=55609

    2268:42=54

    7140:34=210

    210+54=264

    264:2=132
  2. 25 марта, 09:35
    0
    1) 2268:42=54

    2) 7140:34=210

    3) 54+210=264

    4) 24750:15:1650

    5) 36007*18=648126

    6) 32000:4=8000

    7) 8000*7=56000

    8) 48093:123=391

    9) 56000-391=55609