Вычислите: 4log8 9 * log16 8 =

+4
Ответы (1)
  1. 29 января, 22:10
    0
    =4*log (2³) 3²*log (2⁴) 2³=

    4*2*1/3+3*1/4=8/3+3/4=

    (24+9) / 12=33/12=11/4