51,704 + 4,6 * (12 - 1,323 : 0,126),

+5
Ответы (2)
  1. 24 января, 03:01
    0
    51,704+4,6 * (12-1,323:0,126) = 58,604
  2. 24 января, 03:08
    0
    1) 1.323:0.126=10.5 2) 12-10.5=1.5 3) 4.6*1.5=6.9 4) 51.704+6.9=58.604