4 * (-4/7-2/3) - 5/12:8.3/4

+1
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 01:53
    0
    1) - 16/7-8/3=104/21=4.16/21

    2) 5/12:8.3/4=5/12:35/4=20/420=1/21

    3) 4.16/21-1/21=4.15/21