36845+1826448:26 + (700320-63287) * 42 =

+5
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 16:36
    0
    1) 700320-63287=637033

    2) 637033*42=26755386

    3) 1826448/26=70248

    4) 36845+70248+26755386=26862479