7,5m+3.8m-4/2 при m=10

+4
Ответы (2)
  1. 6 мая, 13:20
    0
    7,5 * 10 + 3,8 * 10 - 4/2=111

    1. 7,5 * 10 = 75

    2. 3,8 * 10=38

    3. 4/2 = 2

    4. 75+38 = 113

    5. 113-2=111
  2. 6 мая, 14:41
    0
    7.5*10+3.8*10-4/2

    75+38-4/2

    111