1321 + (1600-600*2550:1000) * 8097=

+3
Ответы (1)
  1. 31 января, 20:09
    0
    1321 + (1600-600*2550:1000) * 8097=

    1) 600*2550=1530000

    2) 1530000:1000=1530

    3) 1600-1530=70

    4) 70*8097=566790

    5) 1321+566790=568111