40800 * (3500:70) : 100-328*60

1321 + (1600-600*2550:1000) * 8097

+4
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 19:58
    0
    40800 * (3500:70) : 100-328*60=40800 х50:100-19680=2040000:100-19680=

    =20400-19680=720

    1321 + (1600-600*2550:1000) * 8097=1321 + (1600-1530000:1000) х8097=

    =1321 + (1600-1530) х8097=1321+70 х8097=1321+566790=568111