Упрости выражение;

1) 45a-8a+3a

74x+39x+16x

99x+76x-29x

2) 136x+815x+72x+18

600y-320y-80y-4

1530n-800n-80n+36

+1
Ответы (2)
  1. 17 января, 15:20
    0
    1) 45a+3a-8a=40a

    74x+16x+39x=129x

    99x-29x+76x=146x

    2) (72x+18) + 815x+136x=915x+136x=1051x

    600y - (320y+80y) - 4=196y

    1530n + (800n+80n) + 36=650n+36=686n
  2. 17 января, 16:20
    0
    1) 45 а-8 а+3 а=40 а

    74x+39x+16=129x

    99x+76x-29x=146x

    2) 136x+815x+72x+18=1023x+18

    600 у-320 у-80 у-4=200 у-4

    1530n-800n-80n+36=650n+36