39703*9=?,49092-9389

+1
Ответы (2)
  1. 7 марта, 10:48
    0
    39703*9=357327

    49092-9389=39703
  2. 7 марта, 11:55
    0
    39.703*9=357.327

    49.092-9.389=39.703