5002 - (2002+k) = при k=369

+3
Ответы (2)
  1. 4 мая, 02:25
    0
    5002-2002-369 = 3000 - 369 = 2631
  2. 4 мая, 04:27
    0
    5002 - (2002+k) = 5002 - (2002+369) = 5002-2371=2631