10 + 23 + 32 * 22 : 22 + 55 * 55

+4
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 04:18
    0
    1) 32 * 22 : 22 = 32

    2) 55 * 55 = 3025

    3) 10 + 23 = 33

    4) 33 + 32 = 65

    5) 65 + 3025 = 3090

    Ответ: 3090