900-630:7+789-810:9*10 =

+1
Ответы (1)
  1. 19 июня, 02:38
    0
    900-600:7+789-810:9*10=699

    1) 630:7=90

    2) 810:9=90

    3) 90*10=900

    4) 900-90=810

    5) 810+789=1599

    6) 1599-900=699