5 (3*+у) + 2 (7*+12 у) если * + у=1

+2
Ответы (1)
  1. 14 августа, 04:41
    0
    Пошаговое объяснение:

    15 х+5 у+14 х+24 у=29 х+29 у=29 * (х+у) =

    29*1=29