обчыслыты 2 способамы 18 / (2*3) 80 / (4*2) 900 / (3*3)

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 10:30
    0
    18 / (2*3) = 18/6=3 80 / (4*2) = 80/8=10 900 / (3*3) = 900/9=100

    18 / (2*3) = 18/2/3=9/3=3 80 / (4*2) = 80/4/2=20/2=10 900 / (3*3) = 900/3/3=300/3=100