1) 19-x при x=17; - 17; 8,5; - 4/9; 30,2

+5
Ответы (1)
  1. 8 мая, 14:10
    0
    19-17=2

    19 - (17) = 36

    19-8.5=10.5

    19 - (-4/5) = 19 целых 4/5

    19-30.2=-10.8