Решите систему

x+y=-2

-x+3y=6

+4
Ответы (1)
  1. 12 мая, 04:33
    0
    Х+у=-2

    -х+3 у=6

    х + (-х) + у+3 у=-2+6

    4 у=4

    у=4/4

    у=1

    х+1=-2

    х=-2-1

    х=-3

    -3+1=-2

    - (-3) + 3*1=3+3=6