Номер 487 2) x=-3,4y=2,46 4) x=-61,75y=42,45

+5
Ответы (2)
  1. 19 августа, 09:22
    0
    номер 487 2) x=-3,4y=2,46 4) x=-61,75y=42,45=562y
  2. 19 августа, 10:43
    0
    (х+у) при х = - 3,4; у = 2,46

    -3,4+2,46 = - 0,94

    (х+у) при х = - 61,75; у=42,45

    -61,75+42,45 = - 19,3