Разложите на множители 3 а (х+у) - b (x+y) 5 х-5 у - сх+су

+5
Ответы (1)
  1. 30 марта, 21:05
    0
    1.

    3 а (х+у) - b (x+y) = (3 а - b) · (х+у)

    2.

    5 х-5 у - сх+су =

    = (5 х-5 у) - (сх-су) =

    = 5 * (х-у) - c * (х-у) =

    = (5-c) * (х-у)