Довжина прямокутника доривнюе 8 см, а ширина на 5 менше побудуй прямокутник. знайди його периметир

+1
Ответы (1)
  1. 8 августа, 01:27
    0
    1) 8-5=3 (см) - одна сторона

    1 сторона = 8

    2 сторона=3

    P = (8+3) * 2=22