довжина прямокутника 8 см а ширина на 5 см коротша побудуй прямокутник знайди його периметр

+3
Ответы (2)
  1. 27 ноября, 06:31
    0
    1) 8-5=3 (см) - ширина

    Р = (8+3) помножить на 2=22 (см)
  2. 27 ноября, 07:05
    0
    Довжина 8 см, а ширина 3 см.

    1) (8+3) * 2=22 (см)

    В: периметр=22 см.