16,75 у - (4,75 у+10,8) при у=0,9; 3,0;

+2
Ответы (1)
  1. 19 июня, 15:12
    0
    16,75 у-4,75 у-10,8=12 у-10,8

    При у=0,9,

    12*0,9-10,8=10,8-10,8=0