Розвяжить ривняння 29 х-11 х=504

+5
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 01:46
    0
    29 х-11 х=504

    18 х=504

    х=504:18

    х=28

    29·28-11·28=504

    812-308=504

    504=504