1058-359•8 + (300000-898•9) - 46867 =

+5
Ответы (2)
  1. 4 апреля, 14:19
    0
    1) 898•9=8082

    2) 300000+8082=308082

    3) 1058-359=699

    4) 699*8=5592

    5) 5592+308082=313674

    6) 313674-46867=266807
  2. 4 апреля, 14:40
    0
    1058-359*8 + (300000-898*9) - 46867=243237