3 у-5|х+1| при х=-5 у=-1

+5
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 15:08
    0
    3 у-5|х+1|=3 * (-1) - 5*|-5+1|=-3-5*|-4|=-3-5*4=-3-20=-23

    Ответ:-23