3 а^2-2 в^3 при а=-1 в=-2 вычислите

+4
Ответы (1)
  1. 30 января, 22:00
    0
    3 * (-1) ^2 - 2 (-2) ^3 = 3*1 - 2 * (-8) = 3 - (-16) = 19