418560: (34*25-196) * 708-500347:983 =

+1
Ответы (2)
  1. 16 июня, 18:06
    0
    418560: (34*25-196) * 708-500347:983=452 611
  2. 16 июня, 19:06
    0
    1) 34*25=850

    2) 850-196=654

    3) 418560:654=640

    4) 640*708=453120

    5) 500347:983=509

    6) 453120-509=452611