Naydite summu i raznost chisel 70i 30

+2
Ответы (2)
  1. 27 декабря, 20:29
    0
    70 + 30 = 100;

    70 - 30 = 40.
  2. 27 декабря, 20:54
    0
    70+30=100 сумма

    70-30=40 разность