Упростите

6.3/8 - (1.1/8-3.3/8)

Эта черта знак дроби

+3
Ответы (1)
  1. 1 октября, 22:56
    0
    (6.3/8-3.3/8) 1.1/8=3-1.1/8

    = (2.8/8) - 1.1/8=1.7/8