625*217:25 * (288:9-14) + 14*80*28

+5
Ответы (1)
  1. 6 октября, 18:28
    0
    1) 288/9=32

    2) 32-14=18

    3) 625 х217=135625

    4) 135625/25=5425

    5) 5425*18=97650

    6) 14*80=1120

    7) 1120*28=31360

    8) 97650+31360=129010