145000+38000 ...,345-25+676 ...,39+45+49 ...,5285 - (р + 285) = 1700

+5
Ответы (1)
  1. 5 октября, 12:30
    0
    145000+38000=183000

    345-25+676=996

    39+45+49=133

    !) 5285 - (р+285) = 1700

    5285-1700=3585

    3585-285=3300

    р = 3300