7.86x-2.86x, если x=0.4

+2
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 03:42
    0
    (7,86*0,4) - (2,86*0,4) = 2

    7,86*0,4=3,144

    2,86*0,4=1,144

    3,144-1,144 = 2