Сума трьох доданкив 853. Перший доданок 275 другий 198. На скильки третий доданок бильше вид другого?

+3
Ответы (2)
  1. 20 мая, 06:44
    0
    1) 853-275=578

    2) 578-198=380

    Ответ: на 380 третий доданок бильше вид другого.
  2. 20 мая, 08:34
    0
    853-275=578 578-198=380