Сума трьох доданкив 853. Першый доданок 276, другый доданок 198. На скилькы третий доданок бульшый вед другого?.

+2
Ответы (1)
  1. 27 мая, 01:09
    0
    1) 853-276-198=379 третий доданок

    2) 379-276=103 третий>первого на 103

    3) 379-198=181 третий >второго на 181