один из доданкив доривнюе 72 и становыть 12) 17 (дроби) сумы знайдить другый доданок

+5
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 08:20
    0
    72:12*17=102 сумма

    102-72=30 второе слагаемое

    72+30=102