14,1414: (89,413-75,413) + 0,808 * (0,9163+0,0837)

+5
Ответы (1)
  1. 15 октября, 16:00
    0
    14,1414: (89,413-75,413) + 0,808 * (0,9163+0,0837) = 1,8181

    1) 89,413-75,413 = 14

    2) 14,1414/14=1,0101

    3) 0,9163+0,0837=1

    4) 0,808*1=0,808

    5) 1,0101+0,808=1,8181