128*45 - (80916+477564) : 60+1908

+1
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 10:11
    0
    128*45 - (80916+477564) : 60+1908

    1) 80916+477564=558480

    2) 128*45=5760

    3) 1) : 60=558480:60=9308

    4) 5760-9308=-3548

    5) - 3548+1908=-1640