1 - (0,2 х-0,4 у-0,5) - 0,4 у, если х=-4, у=-7,7

+3
Ответы (2)
  1. 11 июля, 09:36
    0
    1 - (-0.8-3.08-0.5) - 3.08=1+4.38-3.08=2.3
  2. 11 июля, 10:33
    0
    1 - (0,2 х-0,4 у-0,5) - 0,4 у=1-0,2 х+0,4 у+0,5-0,4 у=1,5-0,2 х

    если х=-4; у=-7,7 имеем 1,5-0,2 * (-4) = 1,5+0,8=2,3